Rubriky
Závodní motorky

Motorky Kawasaki

Společnost, která vynalezla tyto objevy se nazývá Kawasaki Heavy Industries, s. r. o. a vyrábí nádherné motorky, které na první pohled okouzlí každého svého zákazníka. Jak jsi dokážeme všichni představit, taková obří firma jako Kawasaki vyrábí i mnoho jiného než jen motorky. Jako například čtyřkolky Mule, dolní skútry a malé benzinové motory.

Firma od roku 1953 vynalezla mnoho produktů, které předběhly konkurenci a představila známé motocykly jako Kawasaki Ninja H2 a H2R.
Každým rokem se firma snaží reprezentovat jméno Kawasaki a snaží se vymyslet každým rokem nový produkt, jenž překvapí své kupující.  

Historie motorek Kawasaki

Kawasaki Heavy Industries je nejznámější po celé zeměkouli. Jejich první výrobek měl však sloužit úplně v jiném odvětví – leteckému průmyslu. Ze začátku se vyrábělo sériově. Postupem času se měnil obzor firmy a věnovala se spíše trendům. Dodnes známá metoda tohoto motocyklového průmyslu manipulovala celým světem a ten byl ohromen, co vše Kawasaki dokázali vyprodukovat z jejich továrny.

Nejlepší z jejich řad motocyklů, vytvářeny na základě rychlosti a síle motoru ukázali, že jejich motocykly jsou špičkové, elegantní a efektivní. Kvalita a prosperitost společnosti Kawasaki Heavy Industires má co nabídnou a věříme, že stále bude špičkou na trhu.
Kawasaki není jenom tak obyčejná motorka, jak si všichni představujeme. Vyrábí energetické celky, vybavení pro recyklaci materiálu a poskytuje službu dopravních systémů.

Firma získala během svých dlouhých let zkušenosti a schopnosti, aby pro své zákazníky mohla zaručit maximální spokojenost. Značka je připravena si zahrát boj o roli ve světě inovací, změň a pokroků. 

Současnost Kawasaki

Dnes značka Kawasaki je proslulá pro širokou veřejnost. Značka Kawasaki je oblíbená a nejvíc v České republice prodávaná. Veřejnost hodnotí motocykly jako rychlé, kvalitní a mají to „WOOW“! Lidé značku upřímně zbožňují. 

Co si pro nás v Kawasaki připravili tentokrát?

KFC90 je zpátky. Čeká vás hodně dobrodružství a adrenalin z vás jen poteče. Je to dětská čtyřkolka, která je známá po celosvětových trzích. Mladí si taky musí užívat, tady máte příklad. Akorát pro ty, kteří běží do nákupního košíku a chtějí ji koupit, musím zklamat. Bude na trhu dostupná až v roce 2023, tak si chvilku ještě počkáme.

Motorka KLX110R dojíždí právě teď. Je vhodná pro mladší, ale i zkušenější si na ni určitě najdou své.

KX250 zlepšuje své výkony. Nový motor, lepší výbava motocyklu a hlavně má úzčí rozteč sacích ventilů, a tím dopřává lepší spalování pro vyšší výkon. Každý milovník si nenechá ujít tuto báječkou nabídku.

Co všechno víme o motorce s názvem Ninja H2 SX? Slouží samozřejmě k vyšším výkonům, protože sportovní mašina má cíl rozdrtit každou její konkurenci. Něco nového, co si motorka zaslouží říci, je speciální elektrická funkce ARES. Je to univerzální tempomat, který vám pomůže při větší rychlosti a výkonnosti.

Motorka je investice, která vás povede na cestách a svěřujete jí svou důvěru. Motorky od Kawasaki vám zpříjemní cestu a dopřejí vám víc než dostatečnou kvalitu i komfort. Značka Kawasaki je proslulá, jak jsem říkal. Své nejlepší motocykly od roku 1963 stále zdokonaluje a posouvá dál a dál. Nyní v současnosti si můžeme vybrat z mnoho produktů, co nám firma představila.

A na konec si můžeme představit ty nejlepší kusy, které kdy vznikly. Motocykly, které zaslouží být oceněny, a to jsou H1 500, H2 750, KR500, W650, Ninja 250R, Z1000 a Ninja ZX-10R. Nyní si počkáme na další exkluzivní produkty od značky Kawasaki.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *